Zábradlí Praha

Schodiště bez zábradlí je jako ruka bez prstů, zkrátka divné a hlavně nebezpečné, proto realizujeme schodiště pokud možno vždy se zábradlím. Zábradlí může být rovné (různých profilů), lomené, soustružené z masivního dřeva (nejčastěji z borovice nebo dubu), kombinované dřevo s kovem nebo celokovové, vše dle přání zákazníka. Zábradlí dodáváme v rámci Prahy ale také celých středních Čech, a to včetně povrchových úprav.

Zábradlí jako součást vyráběného schodiště

Zpravidla vyrábíme zábradlí v rámci výroby schodiště jako takového. Vše je tedy připraveno z výroby a na místě je instalace zábradlí již velmi rychlá.

Zábradlí do stávajícího schodiště

Pokud máte dřevěné schodiště bez zábradlí a chtěli byste zvýšit jeho bezpečnost, pak se na nás neváhejte obrátit. Realizujeme i zábradlí, která se dodatečně montují do schodiště. Zpravidla jsme schopni sehnat shodný materiál, pokud ne, tak Vám nebídneme vhodné alternativy.

Schodiště

Pokud je to vyloženě přání zákazníka a umožňuje to, či nás k tomu doslova nutí dispozice klientova bytu či domu, tak jsme samozřejmě schopni vyrobit schodiště bez zábradlí. 

Fotogalerie zábradlí a schodišť- reference Praha a okolí

Na následujících fotografiích se můžete podívat na námi realizovaná zábradlí v rámci kompletní výroby schodišť. Realizace jsou zpravidla z Prahy, ale také ze středních Čech - Poděbrad, Nymburku, Kolína atd.