Interiéry Praha

Vyrábíme veškerý nábytek pro Vaše interiéry, samozřejmě na míru. Ať už jsou to stoly, stolky, obývací stěny, předsíňové stěny, okna, dveře, posuvné dveře, kancelářský nábytek, obložení schodů, zařízení hotelů a restaurací, spací patra a různé atypické doplňky dle přání zákazníka, vše děláme s péčí a absolutní kvalitě, abyste se k nám nikdy nevraceli s reklamací, ale naopak s žádostí o další kvalitní kus nábytku do Vašeho interiéru.

Interiéry - obývací a předsíňové stěny, konferenční stolky

Obývák je zpravidla chloubou interiéru, proto si při výrobě obývacích stěn a konferenčních stolků dáváme velmi záležet. Interiéry Vašich obývacích pokojů vyšperkujeme k dokonalosti.

Pro zobrazení celé fotogalerie -zde-

Interiéry - zařízení restaurací a prodejen

Pro interiéry restaurací a prodejen jsme schopni vyrobit v podstatě cokoliv. Pokud chcete kvalitní vybavení podobných prostor za solidní ceny, pak se na nás obraťte a jistě toho nebudete litovat.

Pro zobrazení celé fotogalerie -zde-

Interiéry - nábytek do dětského pokoje

Každé dítě si zaslouží svůj vlastní dětský pokoj pro svůj vlastní dětský svět. Interiér takového dětského pokoje by měl být originální, ale hlavně kvalitní, protože všichni víme, co děti dokážou. Náš nábytek do dětského pokoje vydrží dětem až do dospělosti.

Pro zobrazení celé fotogalerie -zde-

Interiéry - okna, dveře, posuvné dveře

Okna a klasické i posuvné dveře šperkují každý interiér. U oken a vchodových dveří není důležitý pouze vzhled, ale také izolační schopnosti. U vnitřních dveří je to naopak spíš vzhled a funkčnost.

Pro zobrazení celé fotogalerie -zde-

Exteriér - zahradní vybavení

Pro Vaši terasu, balkon a další okolí domu máme připravené alternativy zahradního nábytku. Zde je krom pohodlnosti velmi důležitá odolnost proti přírodním vlivům, na což se logicky soustředíme.

Pro zobrazení celé fotogalerie -zde-

Interiéry - vnitřní vybavení

Pro Váš interiér jsme schopni vyrobit naprosto jakékoliv vnitřní vybavení. Skříně, postele, stoly, poličky, židle a mohli bychom jmenovat dál. Nabídka je široká a i zde se soustředíme především na kvalitu a dlouhou životnost.

Pro zobrazení celé fotogalerie -zde-

Interiéry - spací patra

Spací patra jsou v každém interiéru dětského pokoje velmi oblíbeným místem. Děti spací patra nevyužívají pouze na spaní, zpravidla je to i místo jejich úkrytu před okolním světem.

Pro zobrazení celé fotogalerie -zde-