Dřevěná schodiště Praha

Dřevěná schodiště a zábradlí na zakázku vyrobí naše truhlářství Praha přesně tak, jak potřebujete. Dřevěná schodiště montujeme na betonový, železný či dřevěný podklad. Spolu se schodišti dodáváme i zábradlí. Zábradlí dodáváme také samostatně.

Schodiště a jejich druhy

Schodiště jsou samonosná rovná, s podestou lomená o 90 a více stupňů, kulatá. My vyrábíme všechny druhy a rádi Vám poradíme, které schodiště se nevjíce hodí do Vašeho interiéru, a to z pohledu designu i praktičnosti. Zcela zásadní je kvalitní zaměření, kterému předchází zmiňovaná konzultace a výběru schodiště s naším odborným poradenstvím.

Naše schodiště jsou pevnější a nevrzají

Oproti běžně dodávaným schodištím jsou naše schodiště pevnější a po čase nezačínají vrzat. Odstranění vrzání bylo docíleno naším vylepšením. Schody i schodiště mohou být dodány i včetně podstupnic (čílek). Stupně vyrábíme pouze z masivního dřeva tuzemského nebo i cizokrajného, ne z různých náhražek (např. dýhovaná dřevotříska).

Zábradlí na schodiště 

Zábradlí by mělo být součástí každého schodiště především z pohledu bezpečnosti. Zábradlí může být rovné (různých profilů), lomené, soustružené z masivního dřeva (nejčastěji z borovice nebo dubu), kombinované dřevo s kovem nebo celokovové, vše dle přání zákazníka. Zábradlí dodáváme včetně povrchových úprav.

Fotogalerie schodiště a zábradlí - reference Praha a okolí

Na následujících fotografiích se můžete podívat na námi realizovaná schodiště a zábradlí. Praha zde hraje z pohledu lokality prim, ale cestu z jednoho patra do druhého zajišťujeme již dlouhá léta po celých středních Čechách.