Vestavěné skříně a komody Praha

Vyrábíme vestavěné skříně do kuchyní, ložnic, obývacích pokojů, dětských pokojů apod. Vestavěné skříně a komody vyrobíme z Vámi vybraného materiálu. Korpusy mohou být z lamina, z dýhované dřevotřísky nebo i z masivu - tzv. spárovek, a to z různých druhů dřevin našich i cizokrajných. V Praze máme za sebou velké množství zakázek a mnoho spokojených klientů, kteří již mají kam dávat oblečení.

Provedení vestavěné skříně na míru

Provedení vestavěné skříně může mít několik variant v jednotlivých částech. Jedná se varianty provedení dveří a vnitřní vybavení skříně. Provedení vestavěné skříně je ale vždy dle přání zákazníka, my pouze doporučujeme. Samozřejmostí je zaměření vestavěné skříně na místě a doprava a montáž. Po Praze zajišťujeme dopravu zdarma.

Provedení dveří vestavěné skříně

Dveře vestavěné skříně i komody mohou být plné (výplň lamino), se zrcadlem (stříbrné, kouřové), se sklem (lakobel) nebo se sklem s různými tématy (například přírodou), klidně ve velikosti celé stěny. Výplní též může být dřevěná mřížka. Kování skýtá 2 varianty provedení: tiché či pevné. Rámy standardně dodáváme hliníkové, lze také levnější variantu – železné s povrchovou úpravou, což má logicky neblahý vliv na váhu skříně.

Vnitřní vybavení vestavěné skříně

Vnitřní vybavení vestavěné skříně nebo komody závisí pouze na zákazníkovi (vybavení šuplíky, nízkými či vysokými, drátěnými koši, šatní tyčí pevnou či výklopnou, různými drátěnými doplňky atd.). Vestavěné skříně mohou být se zády i bez nich.

Vestavěné skříně, komody Praha

Na následujících fotografiích se můžete podívat na námi realizované vestavěné skříně a komody. Jsou zpravidla s pražskou adresou, což ovšem neznamená, že bychom nerealizovali zakázky v Poděbradech a dalších městech středních Čech.